İSKELE KİRALAMA FİYATI NEDEN DAHA UCUZDUR?

İskele kiralama fiyatları neden daha ucuzdur sorusu merak ediliyor. İskeleler satın alındıklarında çok büyük maliyetler doğabilir. Bazı şirketler veya kişiler bu maliyetten kurtulmak için kiralama seçeneklerini daha mantıklı bulur. Fiyat araştırması yaptığımızda kiralama yöntemlerine başvurmanın daha avantajlı olduğunu görmekteyiz.

İskele fiyatını değiştirecek unsurlar kullanım süresi ve iskele tipidir. Ancak şunu açık bir şekilde belirtmeliyiz ki, satın alım yoluyla elde edemeyeceğiniz birçok iskele çeşidini kiralama yöntemi sayesinde kullanabilirsiniz. Bunun bir avantajı olarak maliyetten ve zamandan tasarruf edeceğinizi unutmayın.

İskele kiralama yaparak inşaat ve restorasyon çalışmalarında avantaj kazanabilirsiniz. Piyasada birçok tip iskeleyi kiralama seçenekleriyle elde etmek mümkündür.

İskele kiralamanın neden daha avantajlı olduğu merak edilen bir konu. Bunu açıklamanın en iyi yolu satın almak ve kiralamak arasında farktır. Kiralama fikri kulağa her zaman daha cazip gelmektedir. Piyasanın en güvenli iskele modellerini kirama yöntemiyle daha ucuza getirebilirsiniz.

İnşaatlarda kullanılan iskele tiplerinin TSE standartlarına uygun olarak üretilmesi ve kullanılması gerekiyor. Personel güvenliğini önemseyen bu sistemler ayrıca inşaat süresini hızlandırmaya yarar. Kiralık modellere göz atabilir ve güvenilir firmalar aracılığıyla kiralayabilirsiniz. Kiralık iskele modelleri güvenlidir ve binlerce kilo ağırlığa dayanıklıdır.

İSKELE KİRALAMA NE İŞİMİZE YARAR?

Bu alandaki maliyeti azaltmanın yanı sıra daha güvenlidir. İnşaatlardaki zorlu şartlara ve büyük ağırlıklara karşı dayanıklıdır. Çalışmanın güven içerisinde tamamlanmasını ve zamandan tasarruf etmeyi sağlar. İskele satın almak yerine kiralamayı tercih ederseniz, maliyet konusunda avantaj kazanırsınız.

Bina cephe kısımlarına kurulan iskeleler personellerin güvenliği için dayanıklı bir yapı oluşturur. Temelde 3 parçadan oluşan bu yapı; ana gövde, yatak korkuluklar ve çapraz bağlantılardan meydana gelir. Bu sayede yere tutunma, ağırlığa dayanma ve sabit kalma hususlarında güven kazanılır.

İnşaatınızı güvenli ve hızlı bir şekilde bitirmek için iskele kiralayabilirsiniz. Hem maliyetten hem de zamandan tasarruf etmeye yarayan bu yöntem birçok inşaat alanında kullanılmaktadır. İnsanların bir çoğunluğu iskeleleri satın almak yerine kiralamayı tercih eder.

İSKELE KURULUMU NE KADAR SÜRÜYOR?

İskele kiralama işleminden sonra kurulum uzun sürmeyecektir. Kurulum öncesinde TSE uygun iskele kullanılmalı ve inşaat alanında araştırma yapılmalıdır. Zeminin sağlamlığını kontrol edilir ve buna göre iyileştirme yapılabilir. İskele kurulumu esnasında iş güvenliği uzmanları, sağlık çalışanları ve yetkili diğer kişilerin bulunması gerekiyor.

İskele kurulumu sonrasında inşaat mühendisleri bölgeye gelerek iskelenin güvenliğini test etmelidir. İskelenin sağlamlığı ve sabitliği bu hususta dikkate alınır. Ardından iskele personellere ve inşaat işçilerine teslim edilir. İskele kurulumundan sonra inşaat çalışmaları hızla sürebilir.

İSKELE KİRALAMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

İskele kiralamanın en büyük iki avantajı maliyet ve zaman tasarrufudur. Satın almaktan ziyade kiralama yaparsanız daha az maliyet çıktığını görebilirsiniz. Üstelik kiralama yöntemlerindeki iskele seçeneklerinin tamamı TSE belgeli ve güvenlidir. Ülkemizde belgeli bir şekilde hizmet veren iskele kiralama firmaları bulunmaktadır.

İskele kurulumu hızlı bir şekilde gerçekleştikten sonra inşaat çalışmalarına başlanabilir. İnşaat süresi boyunca iskelenin güvenliğinden şüphe edilmez. Yüksek kilolara dayanıklı olan bu iskeleler sayesinde birçok malzeme güvenle taşınabilir. Personeller güvenli bir ortamda seri bir şekilde çalışmayı sürdürebilirler. İskele kiralamayı düşünüyorsanız TSE belgeli hizmet veren firmaları seçin.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin !

Yorum Gönder !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Lütfen gerekli alanları doldurunuz !

Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım

Müşteri temsilcimiz çok kısa bir süre içerisinde size dönüş sağlayacaktır.