1.

İskele Satış

Binlerce kilo taşıyan inşaat iskeleleri satın almak kale iskele ile çok kolay.Koskoca bir binayı çevreleyen ve üzerinde iş aletlerinin bulunacağı bu iskeleleri iyi seçmek gerekiyor. . Satınalma sırasında daha güvenli ve kaliteli iskeleler bulabilirsiniz.

2.

İskele Kiralama

İskeleler binlerce kilo ağırlığı taşımak zorundadır. Koskoca bir binayı çevreleyen ve üzerinde iş aletlerinin bulunacağı bu iskeleleri iyi seçmek gerekiyor. Binlerce kiloluk ağır iskeleleri satın almak yerine kiralamak büyük masraftan kaçınmanızı sağlar. Ayrıca kiralama sırasında daha güvenli ve kaliteli iskeleler bulacaksınız. İskele Kiralama ve Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin !

3.

Cad Ortamında Proje Çözümü

İskele kurulacak projelerinin AutoCAD ortamında temin edilmesi ile yapılacak üretime göre, cephe iskelesi veya hacim iskelesi olarak iskele plan ve görünüşlerinin hazırlayarak, iskele sistemlerine ait genel bilgilendirme belgelerini de içeren iskele projesini siz değerli müşterilerimize iletiyoruz.

4.

Cad Ortamında Statik Hesap

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı nın 19/09/2014 tarih ve 29124 sayılı tebiliği: Ahşap ve ön yapımlı çelik ile alüminyum alaşımlı bileşenlerden oluşan dış cephe iş iskelelerine dair tebliği ile bina inşaatlarının, dış cephelerinde kullanılacak iş iskelelerinin performans ve tasarım gerekleri hesapları ile bağlantı noktaları detay çizimlerinin yapılması gerekliliğini belirtmiştir. Cephe iskelesi sistemleri veya özel amaçlı olarak kullanılan iskele sistemlerinin performans veya kapasite tespiti olarak statik hesaplarının yapılması ile tespit edilebilir.

5.

Satış Sonrası Destek

Firmamız, müşteri memnuniyetini sadece satış öncesi değil, aynı zamanda satış sonrası süreçte de en üst düzeyde tutmayı taahhüt eder. Satış sonrası destek hizmetimiz, müşterilerimize ürünlerimizi güvenle kullanmaları için gerekli tüm desteği sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Ürünlerimizin montajından sonra bile, müşterilerimize özel ilgi göstermek ve ihtiyaç duydukları her an yanlarında olmak için birinci önceliğimizdir. Profesyonel ve deneyimli ekiplerimiz, her türlü teknik destek, bakım ve onarım hizmetini sunmak üzere hazırdır. Müşterilerimizin sorunlarını hızlı ve etkili bir şekilde çözmek için 7/24 erişilebilir destek hattımız bulunmaktadır.

Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım

Müşteri temsilcimiz çok kısa bir süre içerisinde size dönüş sağlayacaktır.