Satılık İskele Nereden Bulunur?

Satılık iskele fiyatları konusunda pazar araştırması yaparken uygun rakamlardan ziyade, malzeme kalitesini göz önünde bulundurmalısınız. Malzeme kalitesi dayanıklı olan iskele sistemleri uzun yıllar boyunca güvenle çalışabilmenize yardım eder. 

Uzun yıllar inşaat sektöründe hizmet veriyorsanız her an iskele kurulumuna ihtiyaç duyarsınız.  Satılık iskele sektöründe alanında profesyonel çözümler sunan firmaları tercih etmelisiniz. 

İş kazalarını önlemek, inşaatlarda daha kolay ve hızlı çalışabilmek için güvenlikli iskele yapıları kurabilirsiniz. Bu alanda hizmet veren iskele şirketleri, size kurulum ve çalışma sonrası iskelenin sökülmesi noktasında yardımcı olur. İskele monte ve demonte işlemleri için ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmeti Kale İskele farkıyla alabilirsiniz. 

Satılık İskele Modelleri

Satılık iskele modelleri arasında güvenlikli iskele, cephe iskelesi, mobil iskele, flanşlı iskele, inşaat iskelesi yer alır. Satılık iskele fiyatları, her bir model için malzeme kalitesine ve ölçülerine göre değişir. Çalışılan alanın büyüklüğüne göre farklı ölçülerde iskele satın alabilirsiniz. 

İç ve dış cephede kolaylıkla çalışabilmenize yardımcı olan cephe iskele modelleriyle işlerinizi daha pratik hale getirebilirsiniz. Sırt kısmı korumalı, çapraz geçmeli kalas ve borulardan oluşan güvenlikli iskele sayesinde işlerinizi gönül rahatlığıyla yürütebilirsiniz. Çalışanlarınızın can güvenliğini ve işinizin pratikliğini bir arada tutabilmek için çalıştığınız alana uygun iskele sistemlerini seçtiğinizden emin olmalısınız. 

Satılık Güvenlikli İskele 

Satılık güvenlikli iskele modelleri, çalıştığınız alanın büyüklüğüne göre farklı yüksekliklere sahip olabilir. Kaç katlı bir yapıda çalışırsanız çalışın, iskelenin yüksekliği asla risk faktörü oluşturmaz. Üst üste geçen katlar, herhangi bir şekilde çıkmayacak yapıdadır. Bu özelliğiyle güvenlikli iskele, bakım, onarım ve inşa işlerinizde size istediğiniz çalışma ortamını sağlar. 

Güvenlikli satılık iskele modellerini, farklı parçaların bir araya gelmesiyle oluşturabilirsiniz. Bunun için profesyonel bir kurulum ekibinden destek alabilirsiniz. İskele için gerekli olan geçiş kapısı, korkuluk dikmesi, iskele başlangıç ayağı gibi parçaları da malzeme kalitesinden emin olduğunuz bir firmadan temin etmelisiniz. 

Satılık Cephe İskelesi 

Cephe iskele sistemleri, hem iç hem dış cephede rahatlıkla çalışmanıza olanak tanır. Cephe iskelesi, çalışacağınız cepheye uygun olarak konumlandırarak ihtiyaç duyduğunuz ölçülerde konumlandırabileceğiniz yapıdadır. Çalışacağınız alanı, çalışacağınız cepheyi tarif ettikten sonra uzman bir ekibin sizin için iskeleyi kurmasını sağlayabilirsiniz. 

İskeleyi kurmadan önce zeminin sağlamlığını ve düzlüğünü mutlaka kontrol etmelisiniz. Böylece devrilme ya da kopma riski taşımaksızın güvenli bir iskele sistemi yaptırabilirsiniz. İnşaatların daha düzenli ve düzgün bir yapıda oluşturulması, hem sağlam hem de yalıtımı yüksek olması için iskeleler hayati öneme sahiptir. Bunun için bir kez alıp uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitede iskele satın almalısınız. 

Cephe iskele
Satılık Cephe İskele

Satılık Flanşlı İskele 

Satılık flanşlı iskele, güvenliği yüksek çalışma ortamları oluşturmak için tercih edebileceğiniz sistemlerden bir tanesidir. Antrepo, stadyum, depo, tersane, çatı sistemleri gibi farklı alanlarda kullanım alanına sahiptir. Köprü, viyadük, konser, gösteri merkezi gibi alanlarda da flanşlı iskele sistemleri sıklıkla kullanılır. Bu alanlarda yapılan bakım ve onarım işlemlerinin projelerinize uygun büyüklükte inşa edilmesini sağlayabilirsiniz. 

Profesyonel  satılık iskele sistemleri sayesinde inşaat alanlarında pratik ve iş güvenliğine uygun çalışma koşullarını sağlayabilirsiniz. Dayanıklılığı yüksek malzeme kalitesiyle flanşlı iskelelerde merdiven, bağlantı elemanı, başlangıç dikmesi gibi farklı kısımlar yer alır. Bunların her birini teker teker satın alabilirsiniz. Bunun yerine tam bir iskele sistemi için sipariş vererek işinin ehli iskele firmalarından bu yapıları sizin için kurmalarını isteyebilirsiniz. 

flanşlı iskele
flanşlı iskele

Satılık İskele Fiyatları 

İskele fiyatları, size piyasada inşaat sektörünün gereksinimleri için gider çıkarırken ortalama masraflarınızı hesaplamanıza yardım eder. Gider kalemine ilave edeceğiniz iskele fiyatları, uzun vadede işinize yaptığınız yatırımı gösterir.  Kalite standartlarına uygunluk, profesyonel kurulum hizmeti, gerektiğinde devreye giren teknik destek de satılık iskele fiyatları konusunda belirleyici olabilir. 

Güvenilir ve uluslararası standartlara uygun iskele parçaları üreten ve satan firmalar, işinizi sorunsuzca yapmanıza olanak tanır. Satılık iskele fiyatları açısından piyasa araştırması yaparken en ucuzundan en pahalıya doğru firma değerlendirmesi yapabilirsiniz. Kullandıkları malzemelerin standartlarına ve kalitelerine dikkat edebilirsiniz. Böylece en ucuzunu değil, işinize en yarayanını tercih edebilirsiniz. 

Kale İskele sayesinde sadece satılık değil, kiralık iskele sistemlerini de piyasa standartlarına uygun bir kaliteyle alabilirsiniz. Şimdi siz de iş yeri güvenliğine uygun, doğru büyüklükte ve yükseklikte satılık iskele fiyatları konusunda bilgi almak için Kale İskele ile iletişime geçin !

Yorum Gönder !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Lütfen gerekli alanları doldurunuz !

Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım

Müşteri temsilcimiz çok kısa bir süre içerisinde size dönüş sağlayacaktır.