Kısa süreli inşaat işleri için iskele kiralamak her zaman doğru bir tercih olmuştur. Projenizin büyüklüğüne göre kiralama süresini ayarlayabilirsiniz. Kimi zaman dört ay, kimi zaman altı ay kadar kiralarken kimi zamanda günlük kiralama yoluna gidebilirsiniz.

Projenizin türüne göre kiraladığınız iskelenin çeşidi farklılık gösterecektir. H tipi güvenlikli, Flanşlı iskele veyahut pratik iskele şeklinde olabilir. Pratik kurulması işinizin zamandan tasarruf etmesini sağlar, hafif ve uygun olması ise cebinizden tasarrufu sağlar. Bu anlamda pratik iskele çokça kullanılan ve tavsiye edilen bir üründür, güvenlikli olması ise ayrı bir avantaj sağlamaktadır. 

Her şeyin ekstra pahalandığı ve ekonomik yollara başvurulduğu günümüzde iskele kiralama fiyatları araştırması çokça yapılmaktadır. Birçok kişi fiyat araştırması içerisindedir. Biz de sizler için bir fiyat araştırmasına gittik ve fiyat performans ürünü olarak bir kiralama nasıl yapılır onu anlatacağız. 

2023 Kiralık İskele Fiyatları

Telefon çağrı merkezimizden güncel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Edindiğimiz fiyat bilgilerini harmanladığımızda Satın alınan iskelenin 1000 m2 ortalama fiyatı 300.000 TL - 480.000 TL' iken, kiralamanın ortalama fiyatı 30 günlük bir fatura dönemi için 1000/m2 başına 9,7-14,5 lira civarlarındadır. Detaylı bilgi için bize ulaşın !

kiralık iskele fiyatları

Satın almanın, kiralamadan daha pahalıya geleceğini söylemek mümkündür. Hem daha pahalıya gelecek hem de iskeleyi depolamak için bir alana ihtiyacınız olacak. Depoladığınız alanın da küflenmeye ve tahribata mahal vermeyecek korunaklı bir yer olması gerekmektedir. Kiralama boyunca bunları düşünmek zorunda kalmazsınız. Projeye ek bir depolama masrafı da çıkmamış olacaktır.  Satın almak yerine kiralama yapmanızın daha ekonomik olduğunu söyleyebilir ve önerebiliriz. Kiralama yaptığınız firmadan takma ve sökme işlemleri için de ayrıca bir fiyat almanızı öneririz zira bu işle de siz uğraşmak durumunda kalmayacak, onlar en güvenli ve sağlıklı olacak şekilde montajını yapacaklardır. Kiralama süresi bitiminde de sökecek ve götüreceklerdir. 

Gerek ekonomik çalkantılar gerekse döviz hareketlilikleri kiralık iskele fiyatlarında değişikliklere neden olmaktadır. Güncel ve doğru bilgiye ulaşmak bu konuda mühimdir. Firmaların gerek kendilerinden, gerek sosyal medya ya da internet sayfalarından güncel bilgi ve fiyatlarına ulaşmak mümkündür.

Kiralanacak iskele, kiralama süresi ve fiyatı konusunda firma ile karşılıkla mutabakat sağlandıktan sonra bu sözleşmeyi yazıya dökmek gerekmektedir. Özellikle kiralayanın hakkaniyetli hizmet alabilmesi için bu durum oldukça elzemdir. Sözleşme alınacak hizmet ve ödenecek para için bir güvence teşkil eder.

Yorum Gönder !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Lütfen gerekli alanları doldurunuz !

Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım

Müşteri temsilcimiz çok kısa bir süre içerisinde size dönüş sağlayacaktır.